Загальні положення

Засновником комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №439 комбінованого типу Харківської міської ради" (далі заклад дошкільної освіти - ЗДО) є Харківська міська рада. Заклад дошкільної освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про дошкільну освіту", "Про захист персональних даних", Положенням про дошкільний навчальний заклад, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами, рішеннями Засновника та уповноваженого ним органу, їх наказами, програмно-методичними матеріалами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров'я України, власним Статутом. Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Режим роботи закладу дошкільної освіти

Режим роботи закладу встановлюється його Засновником. Щоденний графік роботи закладу дошкільної освіти з 6.30 до 18.30. Вихідні-субота, неділя.
В закладі дошкільної освіти функціонує 11 груп, з них:
- групи раннього віку - 2;
- дошкільного віку -9; з них:
-логопедичних -4.

Група №1 Для діте йраннього віку (3-й рік життя) Вихователь Пруднік О.А.
Група № 3 Для дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя) Вихователь Ходєєва К.А.
Група № 4 (логопедична) Для дітей молодшого дошкільного віку (4-й рік життя) Вихователь Кулешова О.О., вчитель-логопед Собакар І.О.
Група № 5 Для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) Вихователь Грищенко Ю.В.
Група № 6 (логопедична) Для дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя) Вихователь Ільїна О.К., вчитель-логопед Соловйова В.С.
Група № 7 Для дітей раннього віку ( 3-й рік життя) Вихователь Левченко Н.О.
Група № 8 Для дітей молодшого дошкільного віку(4-й рік життя) Вихователь Лугова О.О.
Група № 9 Для дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя) Вихователь Кушнєр Ю.О.
Група № 10 Для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) Вихователь Грищенко Ю.В.
Група №11 (логопедична) Для дітей старшого дошкільного віку ( 6-й рік життя) Вихователь Панкова С.А., вчитель-логопед Тореко С.І.
Група № 12 (логопедична) Для дітей старшого дошкільного віку (6-й рік життя) Вихователь Панкова С.А., вчитель-логопед Тореко С.І.

Управління закладом дошкільної освіти

* Управління закладом дошкільної освіти здійснюється його засновником (засновники), Департаментом освіти Харківської міської ради та Управлінням освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради. Безпосереднє керівництво роботою ЗДО здійснює його керівник. Органом громадського самоуправління ЗДО є загальні збори колективу та батьків або осіб, що їх замінюють, які скликаються не рідше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє рада ЗДО. Рада закладу дошкільної освіти організує виконання рішень загальних зборів, розглядає питання поліпшення умов для здобуття дошкільної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази закладу, сприяє організації оздоровлення дітей в літній період.