Вітаємо Вас на сторінці групи №1

НАШІ ВИХОВАТЕЛІ

/Files/images/grupa_1/VipTalisman3.jpg

Пропонуємо Вам віртуальну мандрівку за напрямками:
НАПРЯМКИ
/Files/images/zagalna_vsh_grup/Наш інтер\'єр1.png Діти нашої групи мають зручну роздягальню, затишну робочу кімнату та спальню. Ігрова та робоча зона насичена іграшками та розвивальними матеріалами для навчання
/Files/images/zagalna_vsh_grup/Наші заняття1.png Основною формою навчання дошкільнят у процесі організованої пізнавальної діяльності є заняття, які проходять у формі гри
/Files/images/zagalna_vsh_grup/Наші прогулянки1.png Перебування дітей на свіжому повітрі має велике значення для фізичного розвитку дошкільника, сприяє розумовому вихованню, вихованню дбайливого ставлення до природи.
/Files/images/zagalna_vsh_grup/Наші свята1.png Свята, розваги, що проводяться в дитячому садку збагачують життя дітей, сприяють більш повному і гармонійному їх розвитку. Участь дітей у співі, іграх, хороводах, плясках зміцнює і розвиває дитячий організм, покращує координацію рухів, розвиває слух.

Дата останньої зміни 06 Грудня 2018